Незабравими празници с ТВ Плюс 4
Тъй като вече и ние сме в коледно настроение и с нетърпение чакаме празниците, решехме да представим това, което ще очакваме пред телевизорите през празниците...
Филмите:
Комедии:
1. Спри, или мама ще стреля (излъчване: на 24 декември в 05:30 ч.)
2. Том и Хък (излъчване: на 24 декември в 11:30 ч.)
3. Снежен ден (излъчване: на 24 декември в 13:30 ч.)
4. 101 далматинци (излъчване: на 24 декември в 15:30 ч.)
5. Циничен или мил (излъчване: на 24 декември в 23:00 ч.)
6. Ужилване (излъчване: на 25 декември в 07:30)
7. Новите приключения на Денис Белята (излъчване: на 25 декември в 11:30 ч.)
8. Вярвай в чудеса (излъчване: на 25 декември в 13:30 ч.)
9. Абсурди по Коледа (излъчване: на 25 декември в 17:30 ч.)
10. Ничие дете (излъчване: на 25 декември в 02:00 ч.)
11. Младият Дядо Коледа (излъчване: на 25 декември в 04:00 ч.)
12. Гадже за Коледа (излъчване: на 26 декември в 05:30 ч.)
12. Доблестият Дъгли (излъчване: на 31 декември в 07:30 ч.)
13. Далеч от Провидънс (излъчване: на 31 декември в 11:30 ч.)
14. Под прикритие по Коледа (излъчване: на 01 януари в 11:30 ч.)
15. Дъщерята на дядо Коледа 1 (излъчване: на 01 януари в 22:00 ч.)
16. Дъщерята на дядо Коледа 2 (излъчване: на 01 януари в 00:00 ч.)
17. Обявявам ви за законни Чък и Лари (излъчване: на 01 януари в 02:00 ч.)
18: 27 сватби (излъчване: на 01 януари в 04:00 ч.)
Анимации:
1. Господарят на джунглата (излъчване: на 24 декември в 09:30 ч.)
2. Спондж Боб (излъчване: на 24 декември в 05:00 ч.)
3. Чудото на Санта Клаус (излъчване: на 25 декември в 09:30 ч.)
4. Търсенето на Немо (излъчване: на 25 декември в 15:30 ч.)
5. Шрек: Завинаги (излъчване: на 25 декември в 20:00 ч.)
6. Каспър - Призрачна коледа (излъчване: на 31 декември в 13:30 ч.)
7. Аристокотките (излъчване: на 31 декември в 17:30 ч.)
Драма:
1. Дявол с ангелско сърце: Животът на Анхел преди да срещне Мануела (излъчване: на 24 декември в 17:30 ч.)
2. Светлината на миналото (излъчване: на 24 декември в 01:00 ч.)
3. Върхове на свободата (излъчване: на 25 декември в 00:00 ч.)
4. Смело сърце (излъчване: на 31 декември в 20:00 ч.)
5. Беднякът милионер (излъчване: на 31 декември в 02:00 ч.)
6. Лудост (излъчване: на 01 януари в 05:30 ч.)
7. Вер и Зара (излъчване: на 01 януари в 08:30 ч.)
8. Моето куче Скип (излъчване: на 01 януари в 17:30 ч.)
Екшън:
1. Реална фантазия (излъчване: на 24 декември в 07:30 ч.)
2. Играта (излъчване: на 25 декември в 05:30 ч.)
Трилър:
1. Призрачен град (излъчване: на 31 декември в 05:30 ч.)
2. Ледена смърт (излъчване: на 31 декември в 00:10 ч.)
Романтика:
1. В чужбина (излъчване: на 01 януари в 13:30 ч.)
Мюзикъл:
1. Господата Фантастик (излъчване: на 25 декември в 22:00 ч.)
Приключенски:
1. Осем герои (излъчване: на 24 декември в 03:00 ч.)
2. Приятелите на Дядо Коледа - Легендата за Коледната Лапа (излъчване: на 25 декември в 15:30 ч.)
Приключенски:
Предаванията:
1. Вип Модели (ФИНАЛЪТ) (излъчванане: на 24 декември в 20:00 ч.)
2. Жената Днес - новогодишно издане (излъчване: на 31 декември в 09:30 ч.)
3. Новогодишият празник (излъчване: на 31 декември в 22:00 ч.)
Съриалът:
1. Греховете (ФИНАЛЪТ) (излъчванане: на 01 януари в 20:00 ч.)