You are not connected. Please login or register

Програмна схема за периода от 28 февруари до 6 март 2011 г.

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Admin

avatar
Admin
Понеделник / 28 февруари /
05.30 „Малката Ейми” – теленовела, еп. 18
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Страстни предразсъдъци” – теленовела, еп. 1
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 52
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 99
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 84
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 49
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 68
16.30 „Братята” – теленовела, еп. 19
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 44
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 149
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Кръстопът” – сериал, еп. 9
21.30 „Къде е Елиса?” – теленовела, еп. 96
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Съседи” – сериал, еп. 20
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 19 /2 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 99
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 184
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 41
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 153
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 41
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 41
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 17 /2 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 399

Вторник / 1 март /
05.30 „Малката Ейми” – теленовела, еп. 19
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Страстни предразсъдъци” – теленовела, еп. 2
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 53
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 100
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 85
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 50
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 69
16.30 „Братята” – теленовела, еп. 20
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 45
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 150
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Повече от живота” – сериал, еп. 41
21.30 „Къде е Елиса?” – теленовела, еп. 97
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Съседи” – сериал, еп. 21
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 20 /2 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 100
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 185
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 42
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 154
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 42
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 42
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 18 /2 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 400

Сряда / 2 март /
05.30 „Малката Ейми” – теленовела, еп. 20
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Страстни предразсъдъци” – теленовела, еп. 3
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 54
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 101
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 86
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 51
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 70
16.30 „Братята” – теленовела, еп. 21
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 46
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 151
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Долината на слънцето” – сериал, еп. 96
21.00 „Актьорите на България” – риалити шоу
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Съседи” – сериал, еп. 22
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 21 /2 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 101
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 186
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 43
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 155
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 43
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 43
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 19 /2 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 401

Четвъртък / 3 март /
05.30 „Малката Ейми” – теленовела, еп. 21
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Запознай се със спартанците” – комедия
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Какво още за Боб?” – комедия
14.30 „Светото Писание. Естер” - Биографична драма
16.30 „Запознахме ли се?” – специално издание
17.00 „Рапунцел и разбойникът” – премиера
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Война” – драма
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Източни пиеси” – драма
00.30 „Бързи и яростни 1” – екшън
02.30 „Бързи и яростни 2” – екшън
04.30 „Жената днес” /п./

Петък / 4 март /
05.30 „Малката Ейми” – теленовела, еп. 22
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Страстни предразсъдъци” – теленовела, еп. 4
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 55
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 102
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 87
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 52
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 71
16.30 „Братята” – теленовела, еп. 22
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 47
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 152
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Къде е Елена?” – сериал, еп. 9
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Съседи” – сериал, еп. 23
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 22 /2 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 102
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 187
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 44
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 156
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 44
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 44
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 20 /2 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 402

Събота / 5 март /
05.30 "Финиъс и Фърб" - анимация, еп. 9 /1 сезон/
06.00 "Ким Суперплюс"- анимация, еп. 9 /1 сезон/
06.30 "Магьосниците от Уейвърли Плейс" - тийннейджърски сериал, еп. 9 /1 сезон/
07.00 "Съни на алеята на славата" - тийннейджърски сериал, еп. 9 /1 сезон/
07.30 "Забранено желание" - теленовела, еп. 43
08.30 "Лятото на любовта" - теленовела, еп. 33
09.30 "Тийннейджър" - предаване
10.00 "Брилянтин" - предаване
11.00 "Добрата съпруга" - сериал, еп. 9 /1 сезон/
12.00 "Доста малко лъжци" - сериал, еп. 9 /1 сезон/
13.00 "Росалинда" - теленовела, еп. 40
14.00 "Измамени жени" - теленовела, еп. 9
15.00 "Въпросите на Галена" - предаване
17.00 "Богати деца, бедни родители" - теленовела, еп. 115
18.00 "Доня Барбара" - теленовела, еп. 33
19.00 "Новините" - централна емисия
20.00 "Али МакБийл" - сериал, еп. 13 /2 сезон/
21.00 "Часът на смеха" - комедийно предаване
22.00 "Новините" - късна емисия
22.30 "Шифърът на Леонардо" - драма
00.30 "Голи и смешни" - комедийно предаване
01.00 "Д-р Хаус" - сериал, еп. 9 /3 сезон/
02.00 "Д-р Хаус" - сериал, еп. 10 /3 сезон/
03.00 "Вятър от долината" - сериал, еп. 9
04.30 "Анатомията на Грей" - сериал, еп. 22 /1 сезон/

Неделя / 6 март /
05.30 "Погрижи се за младата госпожица" - корейски сериал, еп. 9
06.30 "Отчаяни съпруги" - сериал, еп. 9 /1 сезон/
07.30 "Забранено желание" - теленовела, еп. 44
08.30 "Лятото на любовта" - теленовела, еп. 34
09.30 "Теленовелас" - предаване
10.00 "Любов и още нещо" - предаване
11.00 "Мария" - теленовела, еп. 9
12.00 "Пътешествие без посока" - туристическо предаване
12.30 "Животински свят" - предаване за животни
13.00 "Първият рицар" – фантастика
15.00 "Лъжата" - сериал, еп. 9
16.30 "Нощен пламък" - сериал, еп. 9
18.00 "Грозната Бети" - сериал, еп. 9 /1 сезон/
19.00 "Новините" - централна емисия
20.00 "Шеметна надпревара 3" - риалити шоу
22.00 "Новините" - късна емисия
22.30 "Шеметна сделка" – комедия
00.30 "Бандини" - сериал, еп. 49
01.00 "Модна къща" - сериал, еп. 59
02.00 "Модна къща" - сериал, еп. 60
03.00 "Лъжата" - сериал, еп. 9 /п/
04.30 "Анатомията на Грей" - сериал, еп. 23 /2 сезон/

Вижте профила на потребителя http://tv4bgbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите