You are not connected. Please login or register

Програмна схема за периода от 03 до 09 януари 2011 г.

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Admin

avatar
Admin
Понеделник / 3 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 1 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 1 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 139
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 9
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 59
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 44
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 9
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 28
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 109
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 4
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 109
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Кръстопът” – сериал, еп. 1
21.30 „Къде е Елиса?” – теленовела, еп. 80
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 1
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 1 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 59
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 144
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 1
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 113
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 1
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 1
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 1
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 359

Вторник / 4 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 2 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 2 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 140
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 10
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 60
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 45
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 10
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 29
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 110
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 5
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 110
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Повече от живота” – сериал, еп. 33
21.30 „Къде е Елиса?” – теленовела, еп. 81
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 2
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 2 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 60
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 145
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 2
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 114
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 2
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 2
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 2 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 360

Сряда / 5 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 3 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 3 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 141
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 11
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 61
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 46
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 11
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 30
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 111
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 6
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 111
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Долината на слънцето” – сериал, еп. 88
21.00 „Актьорите на България” – риалити шоу
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 3
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 3 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 61
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 146
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 3
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 115
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 3
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 3
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 3 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 361

Четвъртък / 6 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 4 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 4 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 142
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 12
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 62
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 47
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 12
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 31
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 112
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 7
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 112
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Доктор Дулитъл” – комедия
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 4
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 4 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 62
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 147
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 4
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 116
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 4
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 4
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 4 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 362

Петък / 7 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 5 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 5 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 143
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 13
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 63
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 48
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 13
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 32
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 113
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 8
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 113
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Къде е Елена?” – сериал, еп. 1
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 5
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 5 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 63
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 148
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 5
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 117
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 5
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 5
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 5 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 363

Събота / 8 януари/
05.30 "Финиъс и Фърб" - анимация, еп. 1 /1 сезон/
06.00 "Ким Суперплюс"- анимация, еп. 1 /1 сезон/
06.30 "Магьосниците от Уейвърли Плейс" - тийннейджърски сериал, еп. 1 /1 сезон/
07.00 "Съни на алеята на славата" - тийннейджърски сериал, еп. 1 /1 сезон/
07.30 "Забранено желание" - теленовела, еп. 27
08.30 "Лятото на любовта" - теленовела, еп. 17
09.30 "Тийннейджър" - предаване
10.00 "Брилянтин" - предаване
11.00 "Добрата съпруга" - сериал, еп. 1 /1 сезон/
12.00 "Доста малко лъжци" - сериал, еп. 1 /1 сезон/
13.00 "Росалинда" - теленовела, еп. 31
14.00 "Измамени жени" - теленовела, еп. 1
15.00 "Въпросите на Галена" - предаване
17.00 "Богати деца, бедни родители" - теленовела, еп. 107
18.00 "Доня Барбара" - теленовела, еп. 25
19.00 "Новините" - централна емисия
20.00 "Али МакБийл" - сериал, еп. 5 /2 сезон/
21.00 "Часът на смеха" - комедийно предаване
22.00 "Новините" - късна емисия
22.30 "Бивши" - комедия
00.30 "Голи и смешни" - комедийно предаване
01.00 "Д-р Хаус" - сериал, еп. 17 /2 сезон/
02.00 "Д-р Хаус" - сериал, еп. 18 /2 сезон/
03.00 "Вятър от долината" - сериал, еп. 1
04.30 "Анатомията на Грей" - сериал, еп. 6 /2 сезон/

Неделя / 9 януари/
05.30 "Погрижи се за младата госпожица" - корейски сериал, еп. 1
06.30 "Отчаяни съпруги" - сериал, еп. 1 /1 сезон/
07.30 "Забранено желание" - теленовела, еп. 28
08.30 "Лятото на любовта" - теленовела, еп. 18
09.30 "Теленовелас" - предаване
10.00 "Любов и още нещо" - предаване
11.00 "Мария" - теленовела, еп. 1
12.00 "Пътешествие без посока" - туристическо предаване
12.30 "Животински свят" - предаване за животни
13.00 "Бягство от Вагас" - комедия
15.00 "Лъжата" - сериал, еп. 1
16.30 "Нощен пламък" - сериал, еп. 1
18.00 "Грозната Бети" - сериал, еп. 1 /1 сезон/
19.00 "Новините" - централна емисия
20.00 "Доброто старо среме" - комедия
22.00 "Новините" - късна емисия
22.30 "Открит удар" - екшън
00.30 "Бандини" - сериал, еп. 41
01.00 "Модна къща" - сериал, еп. 43
02.00 "Модна къща" - сериал, еп. 44
03.00 "Лъжата" - сериал, еп. 1 /п/
04.30 "Анатомията на Грей" - сериал, еп. 7 /2 сезон/

Вижте профила на потребителя http://tv4bgbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите