You are not connected. Please login or register

Програмна схема за периода от 24 до 30 януари 2011 г.

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Admin

avatar
Admin
Понеделник / 24 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 16 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 16 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 154
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 24
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 74
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 59
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 24
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 43
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 124
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 19
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 124
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Кръстопът” – сериал, еп. 4
21.30 „Къде е Елиса?” – теленовела, еп. 86
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 16
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 16 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 74
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 159
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 16
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 128
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 16
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 16
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 16 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 374

Вторник / 25 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 17 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 17 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 155
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 25
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 75
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 60
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 25
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 44
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 125
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 20
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 125
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Повече от живота” – сериал, еп. 36
21.30 „Къде е Елиса?” – теленовела, еп. 87
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 17
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 17 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 75
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 160
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 17
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 129
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 17
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 17
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 17 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 375

Сряда / 26 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 18 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 18 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 156
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 26
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 76
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 61
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 26
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 45
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 126
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 21
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 126
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Долината на слънцето” – сериал, еп. 91
21.00 „Актьорите на България” – риалити шоу
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 18
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 18 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 76
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 161
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 18
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 130
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 18
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 18
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 18 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 376

Четвъртък / 27 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 19 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 19 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 157
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 27
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 77
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 62
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 27
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 46
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 127
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 22
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 127
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Гарфилд 2” – комедия
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 19
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 19 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 77
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 162
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 19
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 131
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 19
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 19
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 19 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 377

Петък / 28 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 20 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 20 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 158
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 28
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 78
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 63
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 28
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 47
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 128
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 23
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 128
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Къде е Елена?” – сериал, еп. 4
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 20
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 20 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 78
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 163
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 20
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 132
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 20
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 20
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 20 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 378

Събота / 29 януари/
05.30 "Финиъс и Фърб" - анимация, еп. 4 /1 сезон/
06.00 "Ким Суперплюс"- анимация, еп. 4 /1 сезон/
06.30 "Магьосниците от Уейвърли Плейс" - тийннейджърски сериал, еп. 4 /1 сезон/
07.00 "Съни на алеята на славата" - тийннейджърски сериал, еп. 4 /1 сезон/
07.30 "Забранено желание" - теленовела, еп. 33
08.30 "Лятото на любовта" - теленовела, еп. 23
09.30 "Тийннейджър" - предаване
10.00 "Брилянтин" - предаване
11.00 "Добрата съпруга" - сериал, еп. 4 /1 сезон/
12.00 "Доста малко лъжци" - сериал, еп. 4 /1 сезон/
13.00 "Росалинда" - теленовела, еп. 35
14.00 "Измамени жени" - теленовела, еп. 4
15.00 "Въпросите на Галена" - предаване
17.00 "Богати деца, бедни родители" - теленовела, еп. 110
18.00 "Доня Барбара" - теленовела, еп. 28
19.00 "Новините" - централна емисия
20.00 "Али МакБийл" - сериал, еп. 8 /2 сезон/
21.00 "Часът на смеха" - комедийно предаване
22.00 "Новините" - късна емисия
22.30 "Брак без любов" - комедия
00.30 "Голи и смешни" - комедийно предаване
01.00 "Д-р Хаус" - сериал, еп. 23 /2 сезон/
02.00 "Д-р Хаус" - сериал, еп. 24 /2 сезон/
03.00 "Вятър от долината" - сериал, еп. 4
04.30 "Анатомията на Грей" - сериал, еп. 12 /2 сезон/

Неделя / 30 януари/
05.30 "Погрижи се за младата госпожица" - корейски сериал, еп. 4
06.30 "Отчаяни съпруги" - сериал, еп. 4 /1 сезон/
07.30 "Забранено желание" - теленовела, еп. 34
08.30 "Лятото на любовта" - теленовела, еп. 24
09.30 "Теленовелас" - предаване
10.00 "Любов и още нещо" - предаване
11.00 "Мария" - теленовела, еп. 4
12.00 "Пътешествие без посока" - туристическо предаване
12.30 "Животински свят" - предаване за животни
13.00 "Сам вкъщи 2" - комедия
15.00 "Лъжата" - сериал, еп. 4
16.30 "Нощен пламък" - сериал, еп. 4
18.00 "Грозната Бети" - сериал, еп. 4 /1 сезон/
19.00 "Новините" - централна емисия
20.00 "Титаник" - мини сериал, драма /1 част/
22.00 "Новините" - късна емисия
22.30 "Титаник" - мини сериал, драма /2 част/
00.30 "Бандини" - сериал, еп. 44
01.00 "Модна къща" - сериал, еп. 49
02.00 "Модна къща" - сериал, еп. 50
03.00 "Лъжата" - сериал, еп. 4 /п/
04.30 "Анатомията на Грей" - сериал, еп. 13 /2 сезон/

Вижте профила на потребителя http://tv4bgbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите