You are not connected. Please login or register

Програмна схема за периода от 17 до 23 януари 2011 г.

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Admin

avatar
Admin
Понеделник / 17 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 11 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 11 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 149
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 19
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 69
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 54
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 19
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 38
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 119
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 14
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 119
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Кръстопът” – сериал, еп. 3
21.30 „Къде е Елиса?” – теленовела, еп. 84
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 11
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 11 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 69
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 154
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 11
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 123
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 11
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 11
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 11 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 369

Вторник / 18 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 12 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 12 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 150
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 20
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 70
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 55
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 20
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 39
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 120
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 15
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 120
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Повече от живота” – сериал, еп. 35
21.30 „Къде е Елиса?” – теленовела, еп. 85
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 12
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 12 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 70
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 155
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 12
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 124
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 12
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 12
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 12 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 370

Сряда / 19 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 13 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 13 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 151
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 21
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 71
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 56
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 21
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 40
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 121
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 16
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 121
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Долината на слънцето” – сериал, еп. 90
21.00 „Актьорите на България” – риалити шоу
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 13
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 13 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 71
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 156
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 13
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 125
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 13
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 13
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 13 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 371

Четвъртък / 20 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 14 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 14 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 152
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 22
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 72
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 57
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 22
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 41
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 122
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 17
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 122
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Гарфилд” – комедия
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 14
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 14 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 72
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 157
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 14
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 126
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 14
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 14
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 14 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 372

Петък / 21 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 15 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 15 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 153
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 23
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 73
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 58
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 23
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 42
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 123
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 18
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 123
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Къде е Елена?” – сериал, еп. 3
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 15
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 15 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 73
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 158
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 15
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 127
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 15
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 15
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 15 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 373

Събота / 22 януари/
05.30 "Финиъс и Фърб" - анимация, еп. 3 /1 сезон/
06.00 "Ким Суперплюс"- анимация, еп. 3 /1 сезон/
06.30 "Магьосниците от Уейвърли Плейс" - тийннейджърски сериал, еп. 3 /1 сезон/
07.00 "Съни на алеята на славата" - тийннейджърски сериал, еп. 3 /1 сезон/
07.30 "Забранено желание" - теленовела, еп. 31
08.30 "Лятото на любовта" - теленовела, еп. 21
09.30 "Тийннейджър" - предаване
10.00 "Брилянтин" - предаване
11.00 "Добрата съпруга" - сериал, еп. 3 /1 сезон/
12.00 "Доста малко лъжци" - сериал, еп. 3 /1 сезон/
13.00 "Росалинда" - теленовела, еп. 33
14.00 "Измамени жени" - теленовела, еп. 3
15.00 "Въпросите на Галена" - предаване
17.00 "Богати деца, бедни родители" - теленовела, еп. 109
18.00 "Доня Барбара" - теленовела, еп. 27
19.00 "Новините" - централна емисия
20.00 "Али МакБийл" - сериал, еп. 7 /2 сезон/
21.00 "Часът на смеха" - комедийно предаване
22.00 "Новините" - късна емисия
22.30 "Хубавица" - комедия
00.30 "Голи и смешни" - комедийно предаване
01.00 "Д-р Хаус" - сериал, еп. 21 /2 сезон/
02.00 "Д-р Хаус" - сериал, еп. 22 /2 сезон/
03.00 "Вятър от долината" - сериал, еп. 3
04.30 "Анатомията на Грей" - сериал, еп. 10 /2 сезон/

Неделя / 23 януари/
05.30 "Погрижи се за младата госпожица" - корейски сериал, еп. 3
06.30 "Отчаяни съпруги" - сериал, еп. 3 /1 сезон/
07.30 "Забранено желание" - теленовела, еп. 32
08.30 "Лятото на любовта" - теленовела, еп. 22
09.30 "Теленовелас" - предаване
10.00 "Любов и още нещо" - предаване
11.00 "Мария" - теленовела, еп. 3
12.00 "Пътешествие без посока" - туристическо предаване
12.30 "Животински свят" - предаване за животни
13.00 "Сам вкъщи" - комедия
15.00 "Лъжата" - сериал, еп. 3
16.30 "Нощен пламък" - сериал, еп. 3
18.00 "Грозната Бети" - сериал, еп. 3 /1 сезон/
19.00 "Новините" - централна емисия
20.00 "Трима мъже и едно бебе" - комедия
22.00 "Новините" - късна емисия
22.30 "По пистите на Аспен" - екшън
00.30 "Бандини" - сериал, еп. 43
01.00 "Модна къща" - сериал, еп. 47
02.00 "Модна къща" - сериал, еп. 48
03.00 "Лъжата" - сериал, еп. 3 /п/
04.30 "Анатомията на Грей" - сериал, еп. 11 /2 сезон/

Вижте профила на потребителя http://tv4bgbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите