You are not connected. Please login or register

Програмна схема за периода от 10 до 16 януари 2011 г.

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Admin

avatar
Admin
Понеделник / 10 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 6 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 6 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 144
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 14
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 64
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 49
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 14
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 33
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 114
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 9
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 114
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Кръстопът” – сериал, еп. 2
21.30 „Къде е Елиса?” – теленовела, еп. 82
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 6
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 6 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 64
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 149
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 6
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 118
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 6
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 6
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 6
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 364

Вторник / 11 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 7 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 7 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 145
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 15
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 65
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 50
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 15
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 34
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 115
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 10
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 115
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Повече от живота” – сериал, еп. 34
21.30 „Къде е Елиса?” – теленовела, еп. 83
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 7
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 7 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 65
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 150
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 7
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 119
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 7
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 7
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 7 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 365

Сряда / 12 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 8 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 8 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 146
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 16
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 66
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 51
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 16
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 35
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 116
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 11
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 116
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Долината на слънцето” – сериал, еп. 89
21.00 „Актьорите на България” – риалити шоу
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 8
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 8 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 66
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 151
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 8
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 120
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 8
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 8
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 8 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 366

Четвъртък / 13 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 9 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 9 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 147
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 17
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 67
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 52
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 17
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 36
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 117
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 12
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 117
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Доктор Дулитъл 2” – комедия
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 9
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 9 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 67
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 152
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 9
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 121
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 9
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 9
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 9 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 367

Петък / 14 януари/
05.30 „Кръстовище в джунглата” – анимация, еп. 10 /1 сезон/
06.00 „Кид Върсъс Кат” – анимация, еп. 10 /1 сезон/
06.30 „Сутрин с ТВ+4” – информационен блог
09.00 „Жената днес” – женско ток шоу
10.00 „Изживей живота” – теленовела, еп. 148
11.00 „Когато се влюбя” – теленовела, еп. 18
12.00 „Новините” – обедна емисия
12.30 „Под юздите на любовта” – теленовела, еп. 68
13.30 „Желязна дама” – теленовела, еп. 53
14.30 „Призракът на Елена” – теленовела, еп. 18
15.30 „Презрение” – теленовела, еп. 37
16.30 „Кралицата на силикона” – теленовела, еп. 118
17.00 „Между любовта и желанието” – теленовела, еп. 13
18.00 „Кроше в сърцето” – теленовела, еп. 118
19.00 „Новините” – централна емисия
20.00 „Къде е Елена?” – сериал, еп. 2
22.00 „Новините” – късна емисия
22.30 „Бизнес класа” – сериал, еп. 10
23.00 „Реба” – комедиен сериал, еп. 10 /1 сезон/
23.30 „Доживотни мъки” – комедиен сериал, еп. 68
00.00 „Животът е такъв” – сериал, еп. 153
00.30 „Трима братя, три сестри” – теленовела, еп. 10
01.30 „Безчувствена жена” – теленовела, еп. 122
02.30 „Семейното гнездо” – сериал, еп. 10
03.00 „Жената в огледалото” – теленовела, еп. 10
04.00 „Приятели” – комедиен сериал, еп. 10 /1 сезон/
04.30 „Страсти” – сериал, еп. 368

Събота / 15 януари/
05.30 "Финиъс и Фърб" - анимация, еп. 2 /1 сезон/
06.00 "Ким Суперплюс"- анимация, еп. 2 /1 сезон/
06.30 "Магьосниците от Уейвърли Плейс" - тийннейджърски сериал, еп. 2 /1 сезон/
07.00 "Съни на алеята на славата" - тийннейджърски сериал, еп. 2 /1 сезон/
07.30 "Забранено желание" - теленовела, еп. 29
08.30 "Лятото на любовта" - теленовела, еп. 19
09.30 "Тийннейджър" - предаване
10.00 "Брилянтин" - предаване
11.00 "Добрата съпруга" - сериал, еп. 2 /1 сезон/
12.00 "Доста малко лъжци" - сериал, еп. 2 /1 сезон/
13.00 "Росалинда" - теленовела, еп. 32
14.00 "Измамени жени" - теленовела, еп. 2
15.00 "Въпросите на Галена" - предаване
17.00 "Богати деца, бедни родители" - теленовела, еп. 108
18.00 "Доня Барбара" - теленовела, еп. 26
19.00 "Новините" - централна емисия
20.00 "Али МакБийл" - сериал, еп. 6 /2 сезон/
21.00 "Часът на смеха" - комедийно предаване
22.00 "Новините" - късна емисия
22.30 "Селест в града" - романтична комедия
00.30 "Голи и смешни" - комедийно предаване
01.00 "Д-р Хаус" - сериал, еп. 19 /2 сезон/
02.00 "Д-р Хаус" - сериал, еп. 20 /2 сезон/
03.00 "Вятър от долината" - сериал, еп. 2
04.30 "Анатомията на Грей" - сериал, еп. 8 /2 сезон/

Неделя / 16 януари/
05.30 "Погрижи се за младата госпожица" - корейски сериал, еп. 2
06.30 "Отчаяни съпруги" - сериал, еп. 2 /1 сезон/
07.30 "Забранено желание" - теленовела, еп. 30
08.30 "Лятото на любовта" - теленовела, еп. 20
09.30 "Теленовелас" - предаване
10.00 "Любов и още нещо" - предаване
11.00 "Мария" - теленовела, еп. 2
12.00 "Пътешествие без посока" - туристическо предаване
12.30 "Животински свят" - предаване за животни
13.00 "Вещиците близначки" - комедия
15.00 "Лъжата" - сериал, еп. 2
16.30 "Нощен пламък" - сериал, еп. 2
18.00 "Грозната Бети" - сериал, еп. 2 /1 сезон/
19.00 "Новините" - централна емисия
20.00 "Алената буква" - драма
22.00 "Новините" - късна емисия
22.30 "В засада" - екшън
00.30 "Бандини" - сериал, еп. 42
01.00 "Модна къща" - сериал, еп. 45
02.00 "Модна къща" - сериал, еп. 46
03.00 "Лъжата" - сериал, еп. 2 /п/
04.30 "Анатомията на Грей" - сериал, еп. 9 /2 сезон/

Вижте профила на потребителя http://tv4bgbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Permissions in this forum:
Не Можете да отговаряте на темите